AKCJA „GÓRA GROSZA” W NASZEJ SZKOLE -1381,16 ZŁ ZEBRANE!!! 💪

W dniach od 7 listopada do 20 stycznia odbyła się w naszej szkole wielka zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „ Góry Grosza” Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym.
Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie się do akcji przyłączyli. W ten sposób wsparli oni Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomogli swoim rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać w wśród najbliższych. Towarzystwo to udziela bowiem wsparcia dzieciom z zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, domów dla dzieci i innych placówek opiekuńczo-wychowawczych.
Po zakończeniu akcja pora na podliczenie wszystkich pieniędzy wrzuconych na przestrzeni tych kilku miesięcy do skarbonki. Wszyscy uczniowie naszej szkoły zebrali łącznie 1381,16 zł. Zebrane środki zostały przesłane na adres wskazany przez organizatora.
Udział w akcji pomógł uzmysłowić naszym uczniom, że oddając chociaż jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Wszystkim bardzo dziękujemy za zaangażowanie !🥰
Samorząd szkolny i opiekunowie Aneta Ornat i Monika Mikulska
AKCJA „GÓRA GROSZA” W NASZEJ SZKOLE -1381,16 ZŁ ZEBRANE!!! 💪