Festyn Charytatywny na rzecz pani Agaty Goliszewskiej

W słoneczną niedzielę 5 września na terenie Pływalni Miejskiej „Garwolanka” miał miejsce Festyn Charytatywny na rzecz pani Agaty Goliszewskiej. Organizatorów: Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Michałówce, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Nadleśnictwo Garwolin honorowym patronatem wsparli Wójt Gminy Garwolin oraz Burmistrz Miasta Garwolin.
Pani Agata Goliszewska – pracownik Nadleśnictwa, matka trojga dzieci – uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Po długotrwałym i kosztownym leczeniu nadszedł czas na rehabilitację. Wymaga ona dalszych, dużych nakładów pieniężnych. I to właśnie stało się celem zbiórki podczas niedzielnej zabawy.
Przybyli na miejsce mieszkańcy Garwolina i okolic mogli obejrzeć występ zespołu myśliwskiego, pokaz tańca uczniów „Studia Ruchu Kordaszewscy”, pokaz taneczny w wykonaniu Międzyszkolnego Gimnastyczno-Tanecznego Uczniowskiego Klubu Sportowego NO NAME, pokaz pierwszej pomocy oraz sprzętu gaśniczego OSP Miętne, pokaz rzeźby piłą łańcuchową. Dzieła swoich rąk (i kuchni) przygotowały KGW z terenu powiatu. Najmłodsi mogli skorzystać z „dmuchańców”. Zorganizowano również przejażdżki konne. Obecni byli także Maluszkowcy, Klub Motocyklowy TUR, sokolnik oraz wolontariusze z puszkami. Duże emocje wzbudziły licytacje i zabawa fantowa, w której każdy los gwarantował wygraną. Czas umilał zespół ReFlex, który wieczorem „oddał” scenę „Łowcom snów”.
Podczas imprezy wielokrotnie przypominano o jej celu. Często padało słowo „cud”, które w historii pani Agaty nie jest bez znaczenia.
Festyn zapewnił zebranym wiele radości, urozmaicił niedzielne popołudnie, wpłynął na ich hojność. Dzięki empatii zgromadzonych cel wydarzenia został zrealizowany. Wszystkie pozyskane środki zostaną przekazane na wsparcie rehabilitacji pani Agaty. Udało się zgromadzić 49813 złotych.
Dziękujemy za dobre serce.

Festyn Charytatywny na rzecz pani Agaty Goliszewskiej