NOCNE ZAJĄCZKI

Dnia 01 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce odbyła się impreza integracyjna dla klas IV i V „Nocne Zajączki”. Imprezę szkolną pod opieką p. Beaty Potapskiej i p. Małgorzaty Gałązki zorganizował samorząd uczniowski razem z Michałem Nitką, który pomagał w ramach realizacji projektu gimnazjalnego. Piękny, pluszowy napis przygotowała p. Anna Osiak, papierowe zajączki wycinali i ozdabiali uczniowie klas pierwszych pod opieką p. Bożeny Urbańskiej i p. Anny Gorzały oraz uczniowie klas starszych.

Celem „Nocnych Zajączków” była integracja klasowa i międzyklasowa. Uczniowie musieli pokonać sportowy tor przeszkód na czas. Następnie wzięli udział w teście wiedzy ogólnej, z którym uporali się bardzo szybko. Jednak najważniejszym punktem programu były poszukiwania wskazówek w grze „Nocne Zajączki” oraz zagadka wieczoru. Drużyna, która uzyskała ze wszystkich konkurencji największą ilość punktów otrzymała od Rady Rodziców bon na pizzę o wartości 100 zł.

Po sportowych zmaganiach wszyscy uczestnicy mogli posilić się słodką bułeczką i herbatą w szkolnej stołówce.

Ostatnim punktem wieczoru była dyskoteka, podczas której uczniowie mieli okazję pokazać swoje taneczne talenty. Impreza zakończyła się o godzinie 22.30.

NOCNE ZAJĄCZKI