Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej

Z okazji zbliżającej się 103 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Zespole Szkół nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie  został zorganizowany Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej pod patronatem Starostwa Powiatowego oraz Burmistrza miasta Garwolin.

Głównym celem festiwalu było promowanie wartości patriotycznych wśród dzieci i młodzieży. W festiwalu wzięło udział 45 solistów w III kategoriach wiekowych.

Wśród uczestników festiwalu byli również uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali się do konkursu pod opieką Pani Niny Borkowskiej. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali: Antonina Baduchowska z klasy Va, która zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI oraz Antoni Dziubak z klasy VII a, który otrzymał wyróżnienie w kategorii wiekowej klas VII-VIII. Uczestnicy, którzy w tak niezwykły sposób uczcili pamięć o Niepodległej,  otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej