Rok szkolny 2021/2022 kończy się!

Dzieci, rodzice, opiekunowie i nauczyciele – wszyscy czekaliśmy na ostatni dzwonek z niecierpliwością. Cieszyliśmy się z nadchodzących wakacji, ale z łezką w oku żegnaliśmy z uczniami, kolegami i koleżankami z klas ósmych, bo przecież „nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy…”. Po  uroczystej akademii  przygotowanej przez  siódmoklasistów Pani dyrektor  Agnieszka Szczypek wręczyła  świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom klas VI – VIII. Aż 20 spośród nich to ósmoklasiści, a statuetki za osiągnięcia sportowe otrzymało  21 absolwentów. Jesteśmy z nich dumni i życzymy sukcesów, a przede wszystkim  wiary w swoje możliwości  na dalszych etapach edukacji ! Rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech, a wyrazem uznania są wręczone przez Panią dyrektor Listy Gratulacyjne.

Rok szkolny 2021/2022 kończy się!