Sprawozdanie z uroczystości Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2016 r. w Zespole Szkół w Michałówce odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów. Następnie przekazała głos uczniom.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas gimnazjalnych pod kierunkiem pań Małgorzaty Gałązki i Niny Borkowskiej . Młodzi artyści piosenka i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Każdy
z nauczycieli otrzymał słodki upominek, był to słoiczek miodu z cytatem „Pracowaliśmy jak pszczółki teraz mamy miód do spółki”

Na zakończenie Akademii głoś zabrała p. Dyrektor Agnieszka Szczypek, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Dekorację wykonała pani Bożena Urbańska.

Sprawozdanie z uroczystości Dnia Edukacji Narodowej