Świąteczne Warsztaty w Dworku w Miętnem

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, gdzie wspólnie z rodziną każdy chce spędzić miłe chwile. Uczniowie klasy  6a Szkoły Podstawowej w Michałówce mieli okazję w szczególny sposób przygotować się na zbliżające święta. 14 grudnia 2016r w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Dworku w Miętnem odbyły się warsztaty, na których uczniowie poznali dawne metody wykonywania ozdób choinkowych i  stroików świątecznych. Przy dźwięku kolęd uczestnicy zajęć odkrywali nieznane techniki orgiami. Podczas wykonywania ozdób świątecznych przez dzieci widoczne było zaangażowanie oraz chęć osiągnięcia celu. Pozwoliło to na stworzenie pięknych przedmiotów o różnym przeznaczeniu użytkowym: bombki, gwiazdy, stroiki, łańcuchy, przy czym dzieci wykazały się oryginalnością i pomysłowością.

Warsztaty prowadzone były w miłej, domowej atmosferze i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Świąteczne Warsztaty w Dworku w Miętnem