XXVIII Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu

Uczennica kl. IVa  Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce – Antonina Baduchowska – reprezentowała Szkołę Muzyczną I stopnia w Garwolinie w XXVIII Międzynarodowym Festiwalu Chopinowskim na Mazowszu organizowanym przez Szkołę Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie, Burmistrza Sochaczewa Piotra Osieckiego i Centrum Edukacji Artystycznej. W przesłuchaniach wzięło udział 65 uczestników, w tym 21 to reprezentanci renomowanych zagranicznych szkół. Każdy z uczestników prezentował dwa utwory,   których wykonanie oceniało Jury składające się z sześciu znanych pianistów i pedagogów  z Serbii – Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski. Antonina wykonała utwory Jana Sebastiana Bacha oraz Fryderyka Chopina  i jest szczęśliwa, że mogła zaprezentować się w tak doborowym towarzystwie. Opiekunem Antosi jest Pan Piotr Szafraniec.

XXVIII Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu