BAL KARNAWAŁOWY KLAS I –III

14 lutego 2019 roku odbył się Bal Karnawałowy dla klas I-III, który jest zawsze wyczekiwany przez dzieci. Uczniowie przebrani w różne stroje prezentowali się wspaniale. Bawili się doskonale przy muzyce w udekorowanej sali. Podczas zabawy dzieci otrzymywały drobne słodkości za najlepszy taniec i strój.  W trakcie balu uczniowie nauczyli się tańca integracyjnego „Swing w uliczce”. Tradycyjnie w klasach dzieci miały przygotowane przez rodziców słodkie poczęstunki. Impreza była okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dzień ten był naprawdę udany i przyniósł wiele radości wszystkim uczestnikom również dzięki wsparciu Rady Rodziców,  która ufundowała słodkości rozdawane podczas zabawy oraz  materiały do dekoracji sali.

BAL KARNAWAŁOWY KLAS I –III