BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III

W środę (25 stycznia) o godzinie 9 w naszej szkole rozpoczął się bal karnawałowy. Z ogromną niecierpliwością na ten dzień oczekiwali uczniowie klas I-III. Sala gimnastyczna uległa przeobrażeniu w zimową sale balową. Uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Uczniowie rozpoczęli zabawę w godzinach porannych, więc od rana w naszej szkole roiło się od księżniczek, żołnierzy, sportowców i pszczółek. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie m.in. w bohaterów znanych bajek i filmów. Wygląd sali oraz przepiękne stroje uczniów wprowadził wszystkich w doskonały nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan  DJ Wiesław. Przy takich hitach muzycznych jak „Makarena”, „Jedzie pociąg z daleka”, czy „Kaczuszki” bawili się wszyscy uczniowie. Dźwięki muzyki sprawiły, że osoby obecne na balu bawiły się bardzo dobrze. Dzieci w rytm porywającej muzyki tańczyły w parach, osobno lub całą grupą w kółku. Na sali panowała wspaniała atmosfera. W trakcie balu uczniowie mieli możliwość otrzymania cukierków i batonów, zaś w salach czekały słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców. W czasie przerwy dzieci miały czas na zjedzenie różnych pyszności. Bal okazał się doskonałą okazją do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niestety radosna zabawa zakończyła się o godzinie 12.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy – wychowawcy klas I-III

BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III