Dzień Mamy i Taty w klasie IIc

14 czerwca uczniowie klasy IIc  postanowili uczcić wyjątkową uroczystością swoich wspaniałych rodziców, zapraszając do naszej szkoły zarówno kochane Mamy jak i kochanych Tatusiów.

Przybyłych gości poprosiliśmy o zajęcie miejsc w specjalnie na to święto  udekorowanej sali. Uroczystość rozpoczęliśmy od powitania gości, Następnie przedstawiliśmy  montaż słowno- muzyczny kończący się śpiewanym morałem: ,,Cudownych rodziców mam’’. Z dołączonymi życzeniami wytworzył niesamowitą, wzruszającą atmosferę. Po wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków, przystąpiliśmy do wspólnego poczęstunku. Na pięknie udekorowanym stole, pośród kwiatów i serc, pojawiło się tradycyjne słodkie ,,co nieco” . Wzruszeń , serdeczności i uśmiechów nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dzień Mamy i Taty w klasie IIc