KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

Jak co roku w naszej szkole i parafii w Miętnem został  zorganizowany konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Jego celem było pogłębianie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci i młodzieży .Tradycyjnie  wzorem lat ubiegłych palmy wykonane przez naszych uczniów zanoszone są do kościoła ,aby tam w Niedzielę Palmową   wyruszyły w procesji. Po uroczystej  Mszy Świętej został rozwiązany konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Wybór był bardzo trudny ,bo wszystkie prace wyróżniały się starannym wykonaniem, pomysłowością i pięknem, które w niezwykły sposób oddawały nastrój  Świąt Wielkanocnych.  Każda palma zasłużyła na uznanie i podziw! Fundatorem nagród był Ks. Proboszcz Jerzy Janowski. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim uczestnikom konkursu  i oczywiście wspaniałym Rodzicom na których pomoc zawsze można liczyć. Gratulujemy i życzymy radosnych Świąt Wielkiej Nocy.

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ