My też graliśmy z WOŚP

10 stycznia 2016 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 24. W tym roku ponownie zbierano pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Uczniowie Zespołu Szkół w Michałówce: Maria Duchna, Wiktoria Rękawek, Eliza Rękawek, Gabriela Górska, Julia Miszta, Martyna Salwa, Zuzanna Popińska, Kacper Gawryś, Zuzanna    Kikosicka,    pod    opieką     p.    Pauliny    Jaworskiej,   p.  Agnieszki  Burno   oraz p. Małgorzaty Gałązki włączyli się do tej ogólnopolskiej akcji. Dzięki wspaniałej postawie wolontariuszy i wielkiej hojności mieszkańców Miętnego uczniowie kwestujący w godzinach: 11.00-13.30 zebrali 1519,97 zł.

My też graliśmy z WOŚP