Mikrofon Dla Ciebie – ogólnopolski konkurs wokalny

Miło nam zakomunikować, że uczennica  klasy IVa Szkoły Podstawowej w Michałówce oraz Szkoły Muzycznej w Garwolinie – Antonina Baduchowska awansowała do półfinału Ogólnopolskiego konkursu wokalnego – Mikrofon dla ciebie – organizowanego przez studio piosenki Metro. Konkurs trwał parę tygodni, a o miejscu w końcowym rankingu decydowała ilość punktów przyznawanych uczestnikom przez ogólnopolskie Jury. W swojej kategorii wiekowej (do lat 12) Tosia otrzymała najwyższą notę i awansowała z pierwszego miejsca! Nagrodą dla niej będzie występ w kolejnym etapie konkursu na deskach Teatru Muzycznego Buffo w Warszawie (5.06.2021r.) oraz udział w wakacyjnych warsztatach z aktorami polskiej sceny muzycznej. Poniżej prezentujemy link do piosenki, którą wykonała Tosia oraz ostateczną kolejność 10 najlepszych wg Jury wykonawców, którzy przechodzą do kolejnego etapu. Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za Tosię kciuki!
Mikrofon Dla Ciebie – ogólnopolski konkurs wokalny