Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/20

W dniu 2 września 2019r., po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej wróciliśmy do szkoły. Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele parafialnym w Miętnem. Następnie udaliśmy się do szkoły, aby tam uczestniczyć w dalszej części uroczystości. Uczniowie klas szóstych pod kierunkiem wychowawców przygotowali krótki program artystyczny, w czasie którego mogliśmy powspominać wakacyjny czas, a także wejść na nowo w kolejny etap  naszego szkolnego życia. Pani Dyrektor Agnieszka Szczypek podczas  przemówienia powitała wszystkich pracowników szkoły, uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów i przedstawiła nowych nauczycieli, którzy w tym roku rozpoczną pracę w naszej szkole oraz życzyła nam wytrwałości w codziennej pracy i nauce. Po części oficjalnej uczniowie udali się na pierwszą w tym roku lekcję ze swoimi wychowawcami.
W imieniu Dyrekcji i nauczycieli  pragniemy życzyć wszystkim uczniom samych wysokich ocen oraz wielu sukcesów! POWODZENIA 🙂
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/20