Wycieczka do drukarni Interdruk w Sulbinach

Dnia 27 września uczniowie klasy 5a i 5b  wraz z nauczycielami odwiedzili drukarnię Interdruk. Nieustannie rozwijane i unowocześniane przedsiębiorstwo przekształciło się z małego, lokalnego zakładu w największą fabrykę materiałów papierniczych w kraju. W trakcie pobytu
w drukarni dzieci mogły zobaczyć profesjonalne maszyny poligraficzne, poznały ich nazewnictwo i zapoznały się z etapami powstawania wyrobów z papieru. Wycieczka obejmowała zwiedzanie całego obszaru produkcyjnego fabryki. Dzieci zobaczyły główne procesy produkcyjne fabryki: formatowanie, druk, produkcje zeszytów, puzzli czy segregatorów biurowych. Na koniec czekała na nas miła niespodzianka; każdy otrzymał drobny upominek. Chcielibyśmy podziękować Prezesowi Dariuszowi Rękawkowi za możliwość zobaczenia fabryki i pani Joannie Rękawek za oprowadzenie po zakładzie.

Wycieczka do drukarni Interdruk w Sulbinach