Pierwszy Dzień Wiosny klas 7 i 8 w Parku Wodnym Suntago

Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Garwolin oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych uczniowie klas 7 i 8 powitali wiosnę 21 marca w Parku Wodnym Park of Poland Suntago.
W Strefie Jamango dziewczęta i chłopcy skorzystali z wielu atrakcji. Mieli okazję do relaksu oraz integracji. Największym powodzeniem cieszył się Basen z Falą, gdzie można było poczuć się jak w morzu. W Rzece Przygód, umiejscowionej wśród palm, uczniowie radośnie spływali na specjalnych kołach. Nawet najdłuższe kolejki nie zniechęciły odważnych, którzy postanowili zjeżdżać na zjeżdżalniach otwartych i kapsułowych. Odpoczynek i regenerację siódmo- i ósmoklasiści odnaleźli w Zewnętrznym Basenie Termalnym z ciepłą wodą i jacuzzi.  Inni relaksowali się na leżakach w Strefie Odpoczynku.
Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i pełni wrażeń.
Pierwszy Dzień Wiosny klas 7 i 8 w Parku Wodnym Suntago